کتابسرای پدرام
سبد خرید

مجله کتابسرای پدرام RSS

22 اسفند خدمات کتابسرای پدرام در ایام نوروز 1401
pedrambook 0 230
بادرود و شادباش نوروز 1401 به اطلاع می رساند ساعات کار کتابسرای پدرام در ایام نوروز در روزهای ششم تا یازدهم فروردین ماه  صبح ها از 10/00 تا 13/00 و بعد از ظهر ها از 17 تا 20  می باشد.لازم به ذکر است کلیه سفارشات شهرستان که تاریخ ثبت آنها تا 1400/12/24 باشد در تاریخ 1400/12/25 تحویل شرکت پست می شود و سفارشات بعدی که تاریخ ثبت آنها تا  5 فروردین 1401..
30 آبان طرح پاییزه تخفیف خرید کتاب ۱۴۰۰
pedrambook 0 200
شرایط عمومی طرح ۱. میزان یارانه خرید برای کتاب های تالیفی ۲۰ درصد و برای کتابهای ترجمه ۱۵ درصد است. ۲. مدت زمان اجرای پاییزه کتاب ۵ روز است ۳. شروع طرح روز  ۲۹ آبان  و پایان طرح  ۳ آذر  خواهد بود.۴. سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۳۰۰۰۰۰۰ ریال ( ۳۰۰۰۰۰ تومان) است.۷. سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۶۰۰۰۰۰ ریال ( ۶۰۰۰۰ تومان) است.جهت خرید غیر حضور..
24 آبان طرح تخفیف خرید در هفته کتاب 1400
pedrambook 0 253
طرح تخفیف به مناسبت هفته کتاب از 24 تا 30 آبانشرایط استفاده از طرح تخفیف هفته کتاب :میزان تخفیف خرید برای کتاب ها 15 درصد است.شروع طرح ساعت 17 روز دوشنبه 24 آبان و پایان طرح ساعت 24 روز یکشنبه 30 آبان خواهد بود.سقف مجاز خرید برای هر خریدار نامحدود است.کلیه کتاب های موجود در کتابسرای پدرام شامل کتاب های کمک درسی و کتاب های عمومی در این طرح قابل خرید..
29 اسفند خدمات کتابسرای پدرام در ایام نوروز 1400
pedrambook 0 372
بادرود و شادباش نوروز 1400 به اطلاع می رساند ساعات کار کتابسرای پدرام در ایام نوروز در روز های غیرتعطیل صبح ها از 9/30 تا 13/30 می باشد.لازم به ذکر است کلیه سفارشات ثبت شده از تاریخ 5 فروردین به بعد در روزهای فرد  تحویل شرکت پست می گردد .شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود به روش های زیر اقدام فرمایید.ثبت سفارشات بروی سایت کتابسرای پدرام:www.pedrambo..
09 اسفند طرح تخفیف زمستانه کتاب 99
pedrambook 0 421
 شرایط استفاده از طرح تخفیف زمستانه کتاب:     . میزان یارانه خرید برای کتاب ها ۲۵ درصد است.    . مدت زمان اجرای طرح زمستانه کتاب ۷ روز است.    . شروع طرح روز ۹ اسفند و پایان طرح ۱۶ اسفند خواهد بود.    . سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۲۰۰۰۰۰۰ ریال ( ۲۰۰۰۰۰ تومان) است.    . سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۵۰۰۰۰۰ ریال ( ۵۰۰۰۰ تومان) است.کتابهای عم..
13 آذر طرح خرید کتاب در قالب بسته های ویژه
pedrambook 0 319
بسته های ویژه کتاب طرح بسته های ویژه کتابسرای پدرام در این طرح خریدار می تواند با انتخاب یک بسته ویژه بنا به سلیقه خود از امتیاز فروش ویژه این بسته ها استفاده نماید.این بسته ها از دو تا ده جلد کتاب مرتبط تشکیل شده است و خریداران با خرید آنها از ده تا بیست درصد تخفیف ویزه بهرمند می شوند.این بسته ها پس از بارگزاری بر روی سایت تنها 72 ساعت مهلت خرید د..
04 آذر روش های خرید غیر حضوری در زمان قرنطینه
pedrambook 0 471
مشتریان گرامی با توجه به دستور ستاد مقابله با کرونا در زمان های قرنطینه خدمات کتابسرای پدرام فقط به صورت غیرحضوری می باشد.شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود به روش های زیر اقدام فرمایید.ثبت سفارشات بروی سایت کتابسرای پدرام:www.pedrambook.comثبت سفارشات از طریق تماس تلفنی با شماره 5 رقمی ما:  03136146ثبت سفارشات از طریق ارتباط در واتساپ و تلگرام:0939..
18 مرداد طرح تخفیف تابستانه کتاب 99
pedrambook 0 452
شرایط استفاده از طرح تخفیف تابستانه کتاب :میزان تخفیف خرید برای کتاب ها ۲۰ درصد است.مدت زمان اجرای طرح تابستانه کتاب ۱۲ روز است .شروع طرح روز شنبه ۱۸ مرداد و پایان طرح ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳۰ مرداد خواهد بود.سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱،۵۰۰،۰۰۰ریال  معادل۱۵۰،۰۰۰ تومان است.سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۳۰۰،۰۰۰ ریال  ۳۰،۰۰..
18 تیر ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان
pedrambook 0 443
۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان ۱۸ تیر سالروز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس پرکار در زمینه ادبیات کودک و نوجوان به عنوان روز ملی ادبیات کودک و نوجوان در ایران نامگذاری شده است.«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»، «قصه‌های تازه از کتاب‌های کهن»، «گربه‌ ناقلا»، «گربه‌ تنبل»، «مثنوی» (برای بچه‌ها)، «مجموعه‌ قصه‌های ساده» و تصحیح «مثنوی» مولوی..
20 اردیبهشت منفعت شخصی یا ارتقا فرهنگ؟
pedrambook 1 589
منفعت شخصی یا ارتقا فرهنگ، کدام گزینه را باید انتخاب کرد؟همواره جمله ی ”سرانه مطالعه مردم ایران بسیار کم است“ دغدغه ی فکری ام بوده و نمی توانم با آن کنار بیایم به راستی چرا ما به جایی رسیده ایم که با صدای بلند این جمله را همه جا عنوان می کنیم؟ درد آورتر این است، کسانی که خود دستی برآتش فرهنگِ مطالعه دارند برای آنکه بار مسئولیت سنگین خود را بر گردن ..
19 اردیبهشت طرح بهارانه کتاب در بهار 1399
pedrambook 0 357
آغاز طرح بهارانه خرید کتاب از 20 اردیبهشت ماه 1399شرایط استفاده از طرح به شرح زیر است:- میزان یارانه خرید برای کتاب ها ۲۰ درصد است.- مدت زمان اجرای طرح بهارانه کتاب ۱۱ روز است.- شروع طرح روز شنبه ۲۰ اردیبهشت و پایان طرح ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت خواهد بود.- سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱۵۰۰۰۰۰ ریال ( ۱۵۰۰۰۰ تومان) است.- سقف یارانه خرید..
15 اردیبهشت برای نجف دریا بندری
pedrambook 0 304
نجف دریابندری مترجم و نویسنده معاصر ایرانی است که در یکم شهریور ۱۳۰۸ خورشیدی در آبادان دیده به جهان گشود. وی تحصیلات خود را در این شهر تا مقطع دبیرستان ادامه داد اما در سال سوم دبیرستان تحصیل را رها و به بازار کار رفت و مدتی بعد به صورت خودآموز به فراگیری زبان پرداخت. در واقع تردد انگلیسی ها در تاسیسات نفتی آبادان باعث شد که دریابندری به مرور با زب..
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)
Whatsapp