کتابسرای پدرام
سبد خرید

مجله کتابسرای پدرام RSS

29 اسفند خدمات کتابسرای پدرام در ایام نوروز 1400
pedrambook 0 118
بادرود و شادباش نوروز 1400 به اطلاع می رساند ساعات کار کتابسرای پدرام در ایام نوروز در روز های غیرتعطیل صبح ها از 9/30 تا 13/30 می باشد.لازم به ذکر است کلیه سفارشات ثبت شده از تاریخ 5 فروردین به بعد در روزهای فرد  تحویل شرکت پست می گردد .شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود به روش های زیر اقدام فرمایید.ثبت سفارشات بروی سایت کتابسرای پدرام:www.pedrambo..
09 اسفند طرح تخفیف زمستانه کتاب 99
pedrambook 0 149
 شرایط استفاده از طرح تخفیف زمستانه کتاب:     . میزان یارانه خرید برای کتاب ها ۲۵ درصد است.    . مدت زمان اجرای طرح زمستانه کتاب ۷ روز است.    . شروع طرح روز ۹ اسفند و پایان طرح ۱۶ اسفند خواهد بود.    . سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۲۰۰۰۰۰۰ ریال ( ۲۰۰۰۰۰ تومان) است.    . سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۵۰۰۰۰۰ ریال ( ۵۰۰۰۰ تومان) است.کتابهای عم..
13 آذر طرح خرید کتاب در قالب بسته های ویژه
pedrambook 0 193
بسته های ویژه کتاب طرح بسته های ویژه کتابسرای پدرام در این طرح خریدار می تواند با انتخاب یک بسته ویژه بنا به سلیقه خود از امتیاز فروش ویژه این بسته ها استفاده نماید.این بسته ها از دو تا ده جلد کتاب مرتبط تشکیل شده است و خریداران با خرید آنها از ده تا بیست درصد تخفیف ویزه بهرمند می شوند.این بسته ها پس از بارگزاری بر روی سایت تنها 72 ساعت مهلت خرید د..
04 آذر روش های خرید غیر حضوری در زمان قرنطینه
pedrambook 0 284
مشتریان گرامی با توجه به دستور ستاد مقابله با کرونا در زمان های قرنطینه خدمات کتابسرای پدرام فقط به صورت غیرحضوری می باشد.شما می توانید جهت ثبت سفارشات خود به روش های زیر اقدام فرمایید.ثبت سفارشات بروی سایت کتابسرای پدرام:www.pedrambook.comثبت سفارشات از طریق تماس تلفنی با شماره 5 رقمی ما:  03136146ثبت سفارشات از طریق ارتباط در واتساپ و تلگرام:0939..
18 مرداد طرح تخفیف تابستانه کتاب 99
pedrambook 0 317
شرایط استفاده از طرح تخفیف تابستانه کتاب : میزان تخفیف خرید برای کتاب ها ۲۰ درصد است. مدت زمان اجرای طرح تابستانه کتاب ۱۲ روز است . شروع طرح روز شنبه ۱۸ مرداد و پایان طرح ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳۰ مرداد خواهد بود. سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱،۵۰۰،۰۰۰ریال  معادل۱۵۰،۰۰۰ تومان است. سقف یارانه خرید برای هر خریدار ۳۰۰،۰۰۰ ریال  ۳۰،۰۰..
18 تیر ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان
pedrambook 0 222
۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان ۱۸ تیر سالروز درگذشت مهدی آذریزدی نویسنده و بازنویس پرکار در زمینه ادبیات کودک و نوجوان به عنوان روز ملی ادبیات کودک و نوجوان در ایران نامگذاری شده است.«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»، «قصه‌های تازه از کتاب‌های کهن»، «گربه‌ ناقلا»، «گربه‌ تنبل»، «مثنوی» (برای بچه‌ها)، «مجموعه‌ قصه‌های ساده» و تصحیح «مثنوی» مولوی..
20 اردیبهشت منفعت شخصی یا ارتقا فرهنگ؟
pedrambook 1 363
منفعت شخصی یا ارتقا فرهنگ، کدام گزینه را باید انتخاب کرد؟همواره جمله ی ”سرانه مطالعه مردم ایران بسیار کم است“ دغدغه ی فکری ام بوده و نمی توانم با آن کنار بیایم به راستی چرا ما به جایی رسیده ایم که با صدای بلند این جمله را همه جا عنوان می کنیم؟ درد آورتر این است، کسانی که خود دستی برآتش فرهنگِ مطالعه دارند برای آنکه بار مسئولیت سنگین خود را بر گردن ..
19 اردیبهشت طرح بهارانه کتاب در بهار 1399
pedrambook 0 276
آغاز طرح بهارانه خرید کتاب از 20 اردیبهشت ماه 1399شرایط استفاده از طرح به شرح زیر است:- میزان یارانه خرید برای کتاب ها ۲۰ درصد است.- مدت زمان اجرای طرح بهارانه کتاب ۱۱ روز است.- شروع طرح روز شنبه ۲۰ اردیبهشت و پایان طرح ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت خواهد بود.- سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱۵۰۰۰۰۰ ریال ( ۱۵۰۰۰۰ تومان) است.- سقف یارانه خرید..
15 اردیبهشت برای نجف دریا بندری
pedrambook 0 202
نجف دریابندری مترجم و نویسنده معاصر ایرانی است که در یکم شهریور ۱۳۰۸ خورشیدی در آبادان دیده به جهان گشود. وی تحصیلات خود را در این شهر تا مقطع دبیرستان ادامه داد اما در سال سوم دبیرستان تحصیل را رها و به بازار کار رفت و مدتی بعد به صورت خودآموز به فراگیری زبان پرداخت. در واقع تردد انگلیسی ها در تاسیسات نفتی آبادان باعث شد که دریابندری به مرور با زب..
28 فروردین ۲۵ فایده خواندن کتاب برای سلامت ذهنی و بدنی
pedrambook 0 167
کتاب مورد علاقه‌ی شما چیست؟ چه‌قدر از زمان‌تان را صرف خواندن کتاب می‌کنید؟ صادقانه بگویم، اکثر مردم فکر می‌کنند که مطالعه کردن فقط یک فعالیت خسته‌کننده است که باید از آن دوری کرد! در نتیجه کسانی که عاشق کتاب خواندن هستند را کرم کتاب یا آدم عجیب و غریب خطاب می‌کنند. حتی فکرش را هم نمی‌کنیم که مطالعه کردن،‌ روش خوبی است برای این‌که بتوانیم به یک فرد ..
07 فروردین تاریخچه کتاب
pedrambook 0 312
تاریخچه کتاب و کتابخانه در عهد باستا ناز خرابه های شهرهای باستانی سومریان چنین برمی آید که سومریان در حدود 2700 سال پیش از میلاد کتابخانه های شخصی ، مذهبی و دولتی بر پا کرده بودند، مشهور است که کتابخانه « تلو» مجموعه ای متجاوز از 30000 لوحه گلین داشته است ، تمدن سومریان از 3500 سال پیش از میلاد پا گرفت و در عهد طلایی « اور » شکوفا شد .مورخان سومری ..
15 اسفند تاریخچه ی نشر در ایران
1 310
  تاريخچه اي كوتاه بر صنعت نشر در ايرانمقدمه كوتاه زير را مجيد روشنگر ـ بنيانگذار انتشارات مرواريد ـ به رشته تحرير درآورده است:صنعت نشر كتاب در ايران (كه با صنعت نشر روزنامه تفاوت دارد)، بدون آنكه بخواهيم وارد جزئيات امر شويم، به‌طوركلي قدمتي صد ساله دارد و مركزيت آن هم در پايتخت محسوس است.اين امر تقريباً در تمام كشورهاي ديگر نيز مصداق دارد و پايتخ..
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)