کتابسرای پدرام
سبد خرید

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت کتاب‌فروشی کتابسرای پدرام

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‌های کتابسرای پدرام به دقت مطالعه فرمایید.

۱ - شرکت فرهیختگان کتابسرای پدرام که ازاین‌پس در این متن به‌اختصار «کتابسرای پدرام نامیده می‌شود، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

۲ -  فعالیت کتابسرای پدرام مشاوره و فروش کتاب و در راستای ارتقا آگاهی جامعه از طریق افزایش توجه به فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی است.

۳ - کلیه کسانی که از تمام یا قسمتی از خدمات، امکانات و مطالب کتابسرای پدرام استفاده می‌کنند با شروع استفاده تمام موارد ذکرشده در این آیین‌نامه را خوانده و قبول دارند.

۴ - کلیه کسانی که به هر نحوی با کتابسرای پدرام در ارتباط هستند باید در چهارچوب قوانین و مقررات حاکم بر جامعه عمل نمایند. هرگونه بهره‌برداری سیاسی، اعتقادی و اقتصادی مغایر با قوانین یادشده در هنگام استفاده از تمام یا بخشی از امکانات، خدمات و مطالب ارائه‌شده توسط کتابسرای پدرام ممنوع است و تمامی عواقب، نتایج و احیاناً جرائم و محکومیت‌های حاصل از تخطی فرد خاطی بر عهده‌ی خودش است. کتابسرای پدرام ضمن اینکه در این زمینه هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد حق شکایت و پیگیری مواردی که باعث ضرر و زیان مالی، حیثیتی و اجتماعی به مجموعه کتابسرای پدرام شود را برای خود محفوظ می‌داند.

۵- نام کتابسرای پدرام و دامنه‌های pedrambook.com و pedrambook.ir و نام پدرام بوک و pedrambook  از سال ۱۳۷۹ در ادارات و ارگان‌های مربوطه ثبت‌شده و تمامی حقوق و امتیاز آن برای بنیان‌گذار، مؤسس و مدیرعامل شرکت یعنی آقای محمدرضا رستمی فر محفوظ است و هرگونه کپی‌برداری و استفاده از آن‌ها بدون موافقت کتبی صاحب‌امتیاز ممنوع بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

۶ - کتابسرای پدرام هیچ‌گونه شعبه یا مرکز فروش دیگری به‌غیراز آنچه در قسمت درباره ما ذکرشده ندارد.

۷ -  اطلاعات تماس و آدرس کتابسرای پدرام دقیقاً در قسمت تماس با ما ثبت‌شده است لذا هرگونه تماس یا ارتباط از راه‌هایی غیر ازآنچه در قسمت تماس با ما و درباره ما ذکرشده متعلق به کتابسرای پدرام نیست و این مجموعه در قبال سوءاستفاده‌های احتمالی افراد یا شرکت‌های متخلف هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد لذا پیشنهاد می‌شود در این زمینه مراقب کلاه‌بردارها باشید.

 ۸ - اطلاعات واریز وجه برای کتابسرای پدرام کاملاً در قسمت اطلاعات واریز وجه ذکرشده و این کتاب‌سرا تحت هیچ شرایطی درخواست واریز وجه بدون دلیل و خارج از فرآیند خرید از هیچ‌کس و به هیچ حسابی غیر از حساب‌های عنوان‌شده در قسمت اطلاعات واریز وجه نمی‌کند. در این زمینه مراقب کلاه‌برداران باشید.

۹ - کتابسرای پدرام همواره سعی در حفظ حقوق و منافع مخاطبین خود دارد. و در این راستا از هیچ‌گونه تلاشی فروگذار نخواهد کرد لیکن این کتاب‌سرا تنها در قبال خدماتی که خود مستقیم ارائه می‌دهد مسئول بوده و هرگونه تخلف و کوتاهی توسط سایر عوامل چرخه تجارت الکترونیک ازجمله افراد، شرکت‌ها و مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی، شبکه‌ها و زیرساخت‌های اینترنتی و فناوری اطلاعات، بانک‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات مالی (پرداخت وجه)، افراد، شرکت‌ها و مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل (ارسال کالا) بر عهده‌ی ارائه‌دهندگان سرویس و خدمت مربوطه است.

**حریم خصوصی افراد**

۱ - اشخاص متعهد می‌شوند که اطلاعات و مشخصات درست و حقیقی خود را به کتابسرای پدرام ارائه نمایند.

۲ - اطلاعات و مشخصاتی که در قسمت‌های مختلف سایت از افراد گرفته می‌شود (ثبت‌نام، عضویت در خبرنامه، ارسال ایمیل و خرید کالا) به‌عنوان حریم خصوصی ایشان نزد کتابسرای پدرام محفوظ است و (به غیر موارد خاص که حکم قضایی ما را مجبور به تحویل اطلاعات به مراجع قضایی می‌کند) تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار نخواهد گرفت.

**شرایط خرید**

۱ - پذیرش کلیه موارد ذکرشده در قوانین و مقررات کتابسرای پدرام.

۲ - انتخاب و سفارش کالا یا خدمت موجود در سایت با استفاده از صفحه‌ی راهنمای خرید.

۳ - تکمیل و ارائه اطلاعات دقیق شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، تلفن ثابت، ایمیل معتبر، آدرسی دقیق پستی (استان، شهرستان، خیابان اصلی، خیابان فرعی، کوچه یا بن‌بست، پلاک، کد پستی ۱۰ رقمی).

۴ - خسارات ناشی از درج اطلاعات و آدرس نادرست بر عهده خریدار است.

۵ - انتخاب روش ارسال از میان روش‌های ارسال موجود در سایت.

۶ - انتخاب روش پرداخت از میان روش‌های پرداخت موجود در سایت.

۷ - تأیید سفارش و تسویه‌حساب کامل.

**روش‌های پرداخت، تسویه‌حساب و اطلاعات واریز وجه**

۱ - پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت بانک ملت.

۲ - پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پارسیان بانک سپه.

3-  واریز وجه به شماره‌حساب‌های ذکرشده در صفحه اطلاعات واریز وجه و اطلاع‌رسانی تلفنی در ساعات کاری فروشگاه صبح‌ها ۹ تا ۱۳ و بعدازظهرها ۱۷ تا ۲۱
تلفن: 03136145000

**روش‌های ارسال و تحویل سفارش‌ها**

۱ - ارسال از طریق شرکت پست به دو روش پیشتاز و سفارشی بنا به درخواست مشتری.

۲ - ارسال با باربری یا اتوبوس بنا به درخواست مشتری بسته به تعداد و ابعاد سفارش‌ها.

۳ - ارسال با پیک شهری که فقط مخصوص شهر اصفهان است.

۴ - سفارش‌ها پیشتاز بین ۲ تا ۴ روز کاری بعد از تحویل به شرکت پست به مقصد می‌رسد.

۵ - سفارش‌ها سفارشی بین ۴ تا ۸ روز کاری بعد از تحویل به شرکت پست به مقصد می‌رسد.

۶ - سفارش‌ها شهر اصفهان در همان روز توسط پیک موتوری به مقصد می‌رسد.

**مالیات و هزینه‌های ارسال**

۱ - هزینه‌های ارسال کالا طبق تعرفه‌های قانونی شرکت حمل‌کننده محاسبه‌شده و بسته به وزن و آدرس سفارش‌دهنده متغیر است و با توجه به اینکه هزینه ارسال به عهده سفارش‌دهنده است قبل از ثبت نهایی و پرداخت وجه در فرآیند تکمیل خرید قابل‌رؤیت و انتخاب است.

(معافیت مالیاتی)

 طبق قانون معافیت مؤسسات انتشاراتی و کتاب‌فروشان از پرداخت مالیات (بند ۵ ماده ۱۲ قانون مالیات بر ارزش‌افزوده)، کالاهای کتابسرای پدرام مشمول مالیات بر ارزش‌افزوده نیستند.

**مدت‌زمان اعتبار قیمت‌ها**

با توجه به ماهیت کالاهای کتابسرای پدرام که اغلب کتاب است کلیه قیمت‌های درج‌شده داخل کتاب‌ها تا زمانی که کتاب موجود باشد معتبر است بعضی از کتاب‌ها که در یک‌زمان دو قیمت از آن موجود باشد هر یک باقیمت مندرج در آن به فروش می‌رسد (مثال: کتاب چشم‌هایش از بزرگ علوی چاپ ۲۰ قیمت ۳۰۰۰۰۰ ریال و چاپ ۲۲ قیمت ۳۴۰۰۰۰ ریال) و این قیمت‌ها تا زمانی که ناشر کتاب در چاپ بعدی خود قیمت را تغییر ندهد بر روی سایت معتبر خواهد بود و پس‌ازآن باقیمت جدید عرضه می‌شود.

**خدمات پس از فرش**

با توجه به کالاهای عرضه‌شده در سایت کتابسرای پدرام که اکثراً کتاب است خدمات پس از فروش کتابسرای پدرام صرفاً در خصوص مشاوره و راهنمایی برای استفاده و یا سایر اطلاعات در حوضه کتاب خریداری‌شده است. در خصوص سایر کالاها (نرم‌افزارها و یا کالاهای کمک‌آموزشی) خدمات پس از فروش به عهده تولیدکننده کالا است.

**ضمانت اصالت کالاها**

۱ - کتابسرای پدرام پیرو و حامی قانون حمایت از مؤلفین و مصنفان و هنرمندان است و لذا سعی دارد همواره در جهت حمایت مالی و معنوی از آثار ایشان نسخه‌های اصلی و قانونی را تهیه نموده در اختیار مصرف‌کننده نهایی قرار دهد و در این خصوص ۱۰۰اصالت کالاهای عرضه‌شده را تضمین می‌کند.

**شرایط و روند بازگشت وجه و کالا**

۱ - کتابسرای پدرام تضمین می‌کند که چنانچه کالاهای مشاوره داده‌شده‌ی این مجموعه به هر دلیلی مورد تأیید خریدار نبود تا ۷ روز مرجوعی آن‌ها را پذیرفته و وجه واریزشده را بلافاصله پس از دریافت کالا مسترد نماید.

۲ - کالاهایی که خریدار خودش از داخل سایت انتخاب می‌کند و اقدام به خرید می‌نماید صرفاً تا قبل از ارسال توسط شرکت حمل‌ونقل قابلیت انصراف و مرجوعی دارد و در این حالت نیز کتابسرای پدرام بلافاصله و در اولین روز کاری پس از درخواست انصراف خریدار وجه واریزشده را به‌حساب وی مستردد می‌کند.

۳ - کلیه کالاها قبل از ارسال چک شده و به بهترین نحو بسته‌بندی می‌شوند بااین‌وجود چنانچه کالاهای ارسال‌شده دارای نقص باشند و بخشی از جلد و یا صفحات داخلی کتاب مخدوش باشد، کتاب به‌رایگان مسترد خواهد شد.


**ثبت شکایات مصرف‌کنندگان**
بدیهی است که کلیه عوامل کتابسرای پدرام تمام سعی و تلاش و خود را به کار می‌گیرند تا مخاطبین و مصرف‌کنندگان کالاهای این مجموعه بهترین تجربه را از خرید یا مشاوره خود داشته باشند بااین‌وجود کلیه مخاطبین و مصرف‌کنندگان کالاهای موجود در سایت کتابسرای پدرام علاوه بر انتقال شکایت یا انتقادات و نظرات خود به ایمیل مدیریت کتاب‌سرا در آدرس pedrambook@gmail.com می‌توانند موارد رسیدگی نشده یا شکایات خود را با مراجعه به سایت نماد اعتماد الکترونیک که لینک آن در لوگوی ای نماد در فوتر سایت موجود است ثبت نمایند.


**ساعات کار و پاسخگویی**

ساعات کار و پاسخگویی:

همه‌روزه به‌غیراز روزهای تعطیل صبح‌ها: 9 تا 13 بعدازظهرها: 17 تا 21

تلفن: ۳۱۳۶۱۴۵۰۰۰