سبد خرید شما خالی است!

logo-samandehi

رهگیری سفارش
کد سفارش خود را وارد نمایید

پست الکترونیک

ادامه
كتابي كه هندسه را به شيوه جديد آموزش مي دهد  یکشنبه 31 اردیبهشت 1391

 

كتابي كه هندسه را با شيوه جديد آموزش مي‌دهد

31 ارديبهشت 1391 ساعت 10:30
«سودوکو حل کنید، هندسه یاد بگیرید» عنوان كتابي است كه از سوي انتشارات مبتكران منتشر شده است. دانش‌آموزان دوره راهنمايي با مطالعه اين اثر، درس هندسه را به شيوه نو مي‌آموزند.-
ندا پَژاوند، كارشناس انتشارات مبتكران به خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در اين باره اظهار كرد: کتاب «سودوکو حل کنید، هندسه یاد بگیرید» يك اثر آموزشی محسوب مي‌شود. دانش‌آموزان با تکمیل جداول «سودوکو» هم با روش حل این‌گونه جداول آشنا می‌شوند و هم بر مطالب درسی دوره راهنمایی تحصیلی(بخش هندسه) تسلط می‌یابند. 

وي با بيان اين‌كه هر جدول «سودوکو» هدف خاصی را دنبال می‌کند و مبحث ويژه‌اي را آموزش می‌دهد که در حاشیه اين جداول بیان شده است، افزود: دانش‌آموزان پس از حل هر جدول «سودوکو» کار خود را بعد از مطالعه گام‌های چهارگانه ارزیابی کرده و نتیجه آن را درج می‌کنند. 

كارشناس انتشارات مبتكران ادامه داد: این نوشتار در اصل برای دانش‌آموزان ممتاز دوره راهنمایی و دانش‌آموزان سال‌های اول و دوم متوسطه نوشته شده است اما برای بزرگسالان علاقه‌مند به ریاضی هم مفید خواهد بود. 

پَژاوند گفت: برای مطالعه این کتاب پیش نیاز خاصی لازم نیست، چون هر آن‌چه دانش‌آموزان برای حل مسایل نیاز دارند، در این کتاب آمده است. از طرف دیگر برای دانش‌آموزانی که مایل‌اند تنها خلاصه دروس را مطالعه کنند، مولف آن‌ها را نيز در قالب مفاهیم کلیدی در حاشیه‌ها گنجانده است. 

وي اظهار كرد: در حاشیه‌ها، مطالب مفید دیگری هم نوشته شده است، از جمله می‌توان به تعدادی داستان اشاره کرد که دانش‌آموزان را با کاربرد هندسه در زندگی بیشتر آشنا می‌کنند و یا می‌توان به بخش «بد نیست انگلیسی هم یاد بگیرید» اشاره كرد که معادل انگلیسی واژه‌های هندسی مورد استفاده در کتاب را یادآور شده است. 

چاپ نخست کتاب «سودوکو حل کنید، هندسه یاد بگیرید» اثر هادي عزيززاده با شمارگان 2000 نسخه، 180 صفحه و بهاي 8 هزار و 500تومان به تازگي از سوي انتشارات مبتكران راهي بازار نشر شده است.
------
جهت مشاهده و يا سفارش اين كتاب اينجا كليك كنيد 

logo-samandehi

Copyright 2002-2017 www.pedrambook.com . All rights reserved