سبد خرید شما خالی است!

logo-samandehi

رهگیری سفارش
کد سفارش خود را وارد نمایید

پست الکترونیک

ادامه

شرايط خريد

قوانين و مقررات :

 1- پايگاه اينترنتي كتابسراي پدرام تابع مقررات و قوانين حاكم در جمهوري اسلامي ايران مي باشد .

2 - كليه كساني كه به هر نحو با اين كتابسرا در ارتباط هستند موظف به قبول و تاييد شرايط و مقررات حاكم بر جامعه بوده و هرگونه عواقب تخطي از آن به عهده خودشان مي باشد.

3- عقايد سياسي - ديني و اجتماعي  و ...  و نيز عضويت در هر گروه و يادسته و حزبي  توسط هريك از كساني كه به هر نحو با اين كتابسرا در ارتباط هستند در راستاي بند 1 و 2 همين اطلاعيه هيچ ارتباطي به كتابسراي پدرام  نداشته و نخواهد داشت.

4 - هيچ شخص حقيقي  يا حقوقي حق استفاده از امكانات كتابسراي پدرام را در جهت تحقق اهداف خود در زمينه هاي ياد شده بر خلاف موازين و مقررات حاكم بر جامعه را ندارد. و هر گونه عواقب تخطي از اين امر به عهد خودش مي باشد.

5 - كتابسراي پدرام تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت به مشتريان و كاربران اينترنتي طرف حساب خود مسؤل بوده و  تخطي ساير عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ( شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي اينترنتي  - شركت هاي حمل و نقل و جابه جايي كالاها - بانك هاي طرف حساب - سايت هايي كه لينك يا تبليغاتشان در سايت ما مي باشد -  سايت هايي كه لينك يا تبليغات  ما در آنها موجود مي باشد - سايت هايي كه از تشابه اسمي با ما استفاده مي كنند - هكر ها و متخلفين سايبري ) هيچ ارتباطي به اين كتابسرا ندارد.

6 - كتابسراي پدرام هيچ شعبه و فروشگاه حقيقي  يا مجازي به غير از آنچه در قسمت درباره ما ذكر شده ندارد.

7 - كليه اطلاعات شخصي اعضا و خريداران كاملا محرمانه بوده و در اختيار هيچ شخص حقوقي يا حقيقي  قرار نخواهد گرفت (  تنها به حكم مراجع قضايي در اختيار شخص يا اشخاص حقيقي يا حقوقي كه در حكم قضايي مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

8 - صحت مشخصات درج شده توسط كاربران در قسمت مشخصات حساب كاربري و يا فرم خريد كالا به عهده كاربر بوده و هر گونه ضرر و زيان ناشي از عدم درج صحيح مشخصات خواسته شده به عهده وي مي باشد.

9- اطلاعات واريز وجه مندرج در همين سايت مورد تاييد مي باشد و ساير اطلاعات واريز وجه كه غير از آن باشد مورد تاييد نيست و هر گونه ضرر و زيان ناشي از عدم استفاده صحيح از اين اطلاعات به عهده خود كاربر مي باشد.

10 - نقل قول ها از مطالب و مقالات اين كتابسرا با ذكر منبع بالامانع مي باشد.

11- نقل قول و يا استفاده به هرنحوي از مطالب كتابهاي موجود در اين پايگاه منوط به شرايط نويسنده مترجم ناشر و يا صاحب آن اثر مي باشد.

12- كليه كتاب هاي كنكور و كمك درسي موجود در كتابسرا  آخرين چاپ موجود در بازار مي باشد و در صورتي كه كتابي مربوط به سال هاي قبل باشد پرسنل كتابسرا به مشتري اطلاع مي دهند.

-------------------------------------------

ماليات و هزينه هاي ارسال :

  1-  با توجه به نوع كالاي عرضه شده در اين پايگاه اينترنتي كه كتاب مي باشد و نيز معافيت كتاب از ماليات بر ارزش افزوده، مبلغ ماليات بر ارزش  افزوده در كليه فاكتور هاي صادره توسط اين پايگاه صفر مي باشد و هيج وجهي تحت اين عنوان از مشتريان دريافت نمي گردد.

2- قيمت كالا هاي عرضه شده در اين پايگاه دقيقا قيمت درج شده بر روي آنها توسط توليد كننده يا ناشر مي باشد (قيمت پشت جلد).

3- هزينه ارسال سفارشات به غير از موارد خاص كه توسط كتابسرا اعلام مي شود به عهده خريدار مي باشد.

4-  هزينه ارسال هر سفارش طبق فرمول فعلي پست پيشتاز  و پست سفارشي به صورت خودكار محاسبه گشته و به فاكتور اضافه مي گردد و امكان دارد از آنچه توسط شركت پست اخذ مي شود بيشتر يا كمتر باشد بدين خاطر خريدار متعهد مي شود كل هزينه واقعي اخذ شده توسط شركت پست را در اولين فرصت تسويه نمايد. همچنيين كتابسرا متعهد مي گردد در مواردي كه مبلغ هزينه ارسال دريافتي از خريدار بيشتر از مبلغ هزينه واقعي باشد مازاد هزينه را به وي مسترد سازد.

5-  با توجه به تسويه حساب كامل مشتري قبل از ارسال سفارش، نياز به پرداخت هيچ وجه ديگري به مامور تحويل دهنده سفارش نمي باشد.

----------------------------------------------------------

مدت زمان اعتبار قيمت ها :

 - با توجه به درج قيمت هر كالا بر روي آن (توسط ناشر) تا زماني كه آن كالا در كتابسرا موجود باشد قيمت آن معتبر بوده و تغييري نخواهد كرد.

- لازم به ذكر است در صورت تغيير قيمت كتاب توسط ناشر در زمان  تجديد چاپ  اگر كتاب مذكور با قيمت قبل موجود باشد كتاب جديد بعنوان يك كالاي جديد با قيمت جديد و كتاب قبلي بدون تغيير قيمت عرضه مي شود.

------------------------------------------------------

خدمات پس از فروش :

 با توجه به نوع كالاهاي عرضه شده در كتابسراي پدرام كه عموما كتاب مي باشد خدمات پس از فروشي به كتاب ها تعلق نمي گيرد. و كتابسراي پدرام تنها در قبال موارد عنوان شده در همين صفحه متعهد مي باشد.

در خصوص محصولاتي كه توليد كننده آنها خدمات پس از فروشي براي محصول در نظر گرفته باشد كتابسراي پدرام تنها در خصوص اطلاع رساني اين خدمات به مشتري متعهد بوده و درقبال انجام و يا عدم  انجام تعهدات توليد كنندگان هيچ مسئوليتي ندارد.

ذكر اين اين نكته لازم است كه كتابسراي پدرام متعهد به تحويل و ارسال محصولات طبق درخواست و فاكتور مشتري بوده و در صورت وجود هر يك از شرايط مندرج در صفحه ي شرايط و روند بازگشت كالا و وجه پايبند به تعهدات خويش و دفاع از حقوق مشتريان مي باشد.

-----------------------------------------------------

اطلاعات تحويل سفارشات :

ثبت سفارش خريد توسط شما .  راهنماي سايت

- بررسي سفارش رسيده توسط  پرسنل واحد سفارشات اينترنتي كتابسراي پدرام و تغيير وضعيت سفارش از حالت معلق به ساير وضعيت ها و اطلاع رساني به مشتري از طريق ارسال ايميل .

- سفارشاتي كه از روش پرداخت درگاه بانك ملت تسويه مي شوند پس از ثبت در وضعيت (معلق - تسويه شده) قرار مي گيرند. اينگونه سفارشات پس از بررسي در صورتي كه مشكلي نداشته باشند آماده به ارسال مي شوند.

- سفارشاتي كه از روشي به غير از پرداخت از درگاه بانك ثبت شود در وضعيت (معلق) قرار مي گيرند. اينگونه سفارشات پس از بررسي در صورتي كه مشكلي نداشته باشند به وضعيت ( در انتظار تسويه حساب ) تغيير داده مي شود و مشتري بايستي ظرف 72 ساعت نسبت به تسويه حساب آنها اقدام نمايد . سفارشاتي كه در اين 72 ساعت تسويه شود آماده به ارسال و مابقي انصرافي تلقي مي گردد.

- از واريز هرگونه وجه به حساب هاي غير از حساب هاي عنوان شده در قسمت اطلاعات واريز وجه  جدا خودداري فرماييد.

- سفارشات آماده به ارسال هر روز صبح در ايام غير تعطيل قبل از ساعت 12 تحويل شركت پست مي گردد. و وضعيت سفارش به حالت (ارسال شده )تغيير پيدا مي كند.

- بدليل تسويه كامل توسط مشتري نبايستي هيچگونه وجي به مامور تحويل دهنده پرداخت گردد.

--------------------------------

 شرايط مرجوع كالا:

1- خريداران محترم بايستي در زمان انتخاب كالا ها دقت لازم را داشته باشند زيرا سفارشات دقيقا طبق درخواست ايشان و پس از تاييد آنها  برايش ارسال مي گردد، بديهي است پس از ارسال سفارش امكان تعويض يا برگشت كالا وجود نخواهد داشت. به غير از موارد اشكالات چاپي مانند : ناقص بودن صفحات، سفيد بودن صفحات، به هم ريختگي ترتيب صفحات و موارد مشابه.

2-  پرسنل واحد فروش اينترنتي كتابسراي پدرام تمام سعي خود را مي نمايند تا كتابها طبق سفارش مشتري و بدون هرگونه اشكال چاپي براي ايشان ارسال شود با اين وجود خريداران محترم نيز بايستي بلافاصه پس از تحويل، سفارش را از دو حيث زير مورد برسي قرار دهند :

الف) مطابقت با سفارش درخواستي خود.

ب)  نداشتن اشكالات چاپي.

3- درصورت مشاهده هر يك از موارد فوق در سفارش تحويل شده خريدار محترم بايستي در اولين فرصت ( پس از هماهنگي تلفني با كتابسراي پدرام ) از طريق صفحه ي بازگشت  بدون آنكه درون كتابها نوشته يا هاي لايت شده باشد و يا منگنه يا فنر شده باشد  آنها را مرجوع نمايد. تا كتابسرا به هزينه خود يك بار ديگر سفارش سالم را براي خريدار ارسال نمايد.

----------------------------

شرايط بازگشت وجه:

 كتابسراي پدرام در دو مورد متعهد مي گردد وجه واريزي مشتري را در اسرع وقت به وي عودت نمايد.:

1- در صورتيكه به هر دليلي قادر به تامين و ارسال سفارشات تسويه شده نباشد.

2- در صورتيكه مشتري پس از تسويه حساب تا قبل از ارسال سفارش انصراف خود را به صورت تلفني به كتابسراي پدرام اعلام نموده باشد.

**** پس از ارسال سفارش امكان بازگشت وجه وجود ندارد****

-------------------------

Copyright 2002-2017 www.pedrambook.com . All rights reserved