سبد خرید شما خالی است!

logo-samandehi

رهگیری سفارش
کد سفارش خود را وارد نمایید

پست الکترونیک

ادامه

قوانين و مقررات

قوانين و مقررات

 1- پايگاه اينترنتي كتابسراي پدرام تابع مقررات و قوانين حاكم در جمهوري اسلامي ايران مي باشد .

2 - كليه كساني كه به هر نحو با اين كتابسرا در ارتباط هستند موظف به قبول و تاييد شرايط و مقررات حاكم بر جامعه بوده و هرگونه عواقب تخطي از آن به عهده خودشان مي باشد.

3- عقايد سياسي - ديني و اجتماعي  و ...  و نيز عضويت در هر گروه و يادسته و حزبي  توسط هريك از كساني كه به هر نحو با اين كتابسرا در ارتباط هستند در راستاي بند 1 و 2 همين اطلاعيه هيچ ارتباطي به كتابسراي پدرام  نداشته و نخواهد داشت.

4 - هيچ شخص حقيقي  يا حقوقي حق استفاده از امكانات كتابسراي پدرام را در جهت تحقق اهداف خود در زمينه هاي ياد شده بر خلاف موازين و مقررات حاكم بر جامعه را ندارد. و هر گونه عواقب تخطي از اين امر به عهد خودش مي باشد.

5 - كتابسراي پدرام تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت به مشتريان و كاربران اينترنتي طرف حساب خود مسؤل بوده و  تخطي ساير عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ( شركت هاي ارائه دهنده سرويس هاي اينترنتي  - شركت هاي حمل و نقل و جابه جايي كالاها - بانك هاي طرف حساب - سايت هايي كه لينك يا تبليغاتشان در سايت ما مي باشد -  سايت هايي كه لينك يا تبليغات  ما در آنها موجود مي باشد - سايت هايي كه از تشابه اسمي با ما استفاده مي كنند - هكر ها و متخلفين سايبري ) هيچ ارتباطي به اين كتابسرا ندارد.

6 - كتابسراي پدرام هيچ شعبه و فروشگاه حقيقي  يا مجازي به غير از آنچه در قسمت درباره ما ذكر شده ندارد.

7 - كليه اطلاعات شخصي اعضا و خريداران كاملا محرمانه بوده و در اختيار هيچ شخص حقوقي يا حقيقي  قرار نخواهد گرفت (  تنها به حكم مراجع قضايي در اختيار شخص يا اشخاص حقيقي يا حقوقي كه در حكم قضايي مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

8 - صحت مشخصات درج شده توسط كاربران در قسمت مشخصات حساب كاربري و يا فرم خريد كالا به عهده كاربر بوده و هر گونه ضرر و زيان ناشي از عدم درج صحيح مشخصات خواسته شده به عهده وي مي باشد.

9- اطلاعات واريز وجه مندرج در همين سايت مورد تاييد مي باشد و ساير اطلاعات واريز وجه كه غير از آن باشد مورد تاييد نيست و هر گونه ضرر و زيان ناشي از عدم استفاده صحيح از اين اطلاعات به عهده خود كاربر مي باشد.

10 - نقل قول ها از مطالب و مقالات اين كتابسرا با ذكر منبع بالامانع مي باشد.

11- نقل قول و يا استفاده به هرنحوي از مطالب كتابهاي موجود در اين پايگاه منوط به شرايط نويسنده مترجم ناشر و يا صاحب آن اثر مي باشد.

12- كليه كتاب هاي كنكور و كمك درسي موجود در كتابسرا  آخرين چاپ موجود در بازار مي باشد و در صورتي كه كتابي مربوط به سال هاي قبل باشد پرسنل كتابسرا به مشتري اطلاع مي دهند.

------------------------

Copyright 2002-2017 www.pedrambook.com . All rights reserved