سبد خرید شما خالی است!

logo-samandehi

رهگیری سفارش
کد سفارش خود را وارد نمایید

پست الکترونیک

ادامه

شرايط و روند بازگشت كالا

 شرايط مرجوع كالا:

1- خريداران محترم بايستي در زمان انتخاب كالا ها دقت لازم را داشته باشند زيرا سفارشات دقيقا طبق درخواست ايشان و پس از تاييد آنها  برايش ارسال مي گردد، بديهي است پس از ارسال سفارش امكان تعويض يا برگشت كالا وجود نخواهد داشت. به غير از موارد اشكالات چاپي مانند : ناقص بودن صفحات، سفيد بودن صفحات، به هم ريختگي ترتيب صفحات و موارد مشابه.

2-  پرسنل واحد فروش اينترنتي كتابسراي پدرام تمام سعي خود را مي نمايند تا كتابها طبق سفارش مشتري و بدون هرگونه اشكال چاپي براي ايشان ارسال شود با اين وجود خريداران محترم نيز بايستي بلافاصه پس از تحويل، سفارش را از دو حيث زير مورد برسي قرار دهند :

الف) مطابقت با سفارش درخواستي خود.

ب)  نداشتن اشكالات چاپي.

3- درصورت مشاهده هر يك از موارد فوق در سفارش تحويل شده خريدار محترم بايستي در اولين فرصت ( پس از هماهنگي تلفني با كتابسراي پدرام ) از طريق صفحه ي بازگشت  بدون آنكه درون كتابها نوشته يا هاي لايت شده باشد و يا منگنه يا فنر شده باشد  آنها را مرجوع نمايد. تا كتابسرا به هزينه خود يك بار ديگر سفارش سالم را براي خريدار ارسال نمايد.

----------------------------

شرايط بازگشت وجه:

 كتابسراي پدرام در دو مورد متعهد مي گردد وجه واريزي مشتري را در اسرع وقت به وي عودت نمايد.:

1- در صورتيكه به هر دليلي قادر به تامين و ارسال سفارشات تسويه شده نباشد.

2- در صورتيكه مشتري پس از تسويه حساب تا قبل از ارسال سفارش انصراف خود را به صورت تلفني به كتابسراي پدرام اعلام نموده باشد.

**** پس از ارسال سفارش امكان بازگشت وجه وجود ندارد****Copyright 2002-2020 www.pedrambook.com . All rights reserved